Otwarcie salonu Xiaomi w Polsce. Świetne promocje!

Oficjalny dystrybutor Xiaomi w Polsce przygotował naprawdę dobre promocję z okazji otwarcia salonu w Krakowie. Przecenione zostaną smartfony Xiaomi Mi A1 i Xiaomi Redmi 4X, słuchawki Xiaomi Mi In-Ear Basic, a także oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Purifier 2.

Salon Xiaomi w Polsce.


W sobotę, 24 marca 2018 roku zostanie otwarty salon Xiaomi w Krakowie. Będzie znajdował się na drugim piętrze C.H. Serenada. Jest to już drugi stacjonarny punkt w Polsce.

Pierwszym była wyspa w C.H. Arkadia w Warszawie – otwarta w ubiegłym roku. Ten sam dystrybutor jest też właścicielem sklepu internetowego https://mi-home.pl/ – który działa stosunkowo od nie dawna, bo od stycznia bieżącego roku.

Wyspa Xiaomi Mi Zone w Warszawie.

Świetne promocje!


Okazje, które czekają na pierwszych kupujących w Krakowie będą naprawie kuszące. Szczerze mówiąc sam skusił bym się na Xiaomi A1. Głównie ze względu na to, że jest to urządzenie biorące udział w projekcie Google o nazwie Andorid One – w skrócie oznacza to, że macie gwarancje szybkiej aktualizacji urządzenia do najnowszej wersji systemu.

Smartfon Xiaomi Mi A1 – Andorid One

Jak podał wczoraj na swoim Twitterze PanGadzet. Oferta ograniczona jest ilościowo. Chyba najlepsza oferta dotyczy smartfonów Xiaomi Redmi 4X. Pierwsze 20 sztuk kupicie w cenie 49zł! Na obecna chwile jego przeciętna cena to 540 zł.

W promocji będzie także po 100 sztuk:

  • smartfonów Xiaomi Mi A1 w cenie 499 zł – na ceneo.pl wersje 32GB znalazłem za 729 zł.
  • słuchawek Xiaomi Mi In-Ear Basic w cenie 10 zł – normalna cena to obecnie około 40 zł
  • oczyszczaczy powietrza Xiaomi Mi Purifier 2 w cenie 399 zł – najniższa oferta jaką znalazłem w sieci to 565 zł.

Słuchawki Mi In-Ear Basic
Smartfon Xiaomi Redmi 4X
Oczyszczacz powietrza Mi Air Purifier 2

Chętni pewnie już się zastanawiają ile wcześniej trzeba będzie ustawić się w kolejce. Na pewno ochrona będzie miała co robić.